پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بسم الله الرحمن الرحیم- اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم؛به فضل الهی بعد از حدود 10 سال مطالعه نظری راجع به انقلاب اسلامی و همچنین حدود 5 سال مطالعه کاربردی و میدانی در موضوع انقلاب اسلامی؛ اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی تدوین گردید. اصل نقشه راه و یک معرفی نامه ساده و اخبار مرتبط با این نقشه، در این پایگاه قابل دریافت است.

بایگانی

پربیننده ترین مطالب

مطالب پربحث‌تر

۸ مطلب در فروردين ۱۳۹۲ ثبت شده است

امام خامنه ای 18-8-1385

وظیفه ى نخبگان فکرى و فرهنگى جامعه و حوزه و دانشگاه، مدیریت این تحول است. نه باید تحولات را سرکوب کرد، نه باید تسلیم هر تحولى شد. خوب، این تحول براى چیست؟ براى پیشرفت. پیشرفت چیست؟ باید آن را معنا کنیم.
اولاً این سؤال را باید از خودمان بکنیم: پیشرفت چیست؟ اگر سؤال نکنیم که پیشرفت چیست، پیداست به فکر پیشرفت نیستیم. بنابراین، باید اول این سؤال را از خودمان بکنیم و به دنبال پاسخش حرکت بکنیم تا آن را پیدا بکنیم.

 مطالعه بیشتر درباره این موضوع در ادبیات انقلاب

۰ نظر ۲۲ فروردين ۹۲ ، ۱۷:۴۰

امام خامنه ای 14-3-1389

چالش اصلى همه‌ى تحولات بزرگ اجتماعى - از جمله انقلابها - صیانت از جهتگیرى‌هاى اصلى این انقلاب یا این تحول است. این مهمترین چالش هر تحول عظیم اجتماعى است که هدفهائى دارد و به سمت آن هدفها حرکت و دعوت میکند. این جهتگیرى باید حفظ شود. اگر جهتگیرى به سمت هدفها در یک انقلاب، در یک حرکت اجتماعى صیانت نشود و محفوظ نماند، آن انقلاب به ضد خود تبدیل خواهد شد؛ در جهت عکس اهداف خود عمل خواهد کرد.

 مطالعه بیشتر درباره این موضوع در ادبیات انقلاب

 

۰ نظر ۲۰ فروردين ۹۲ ، ۱۹:۱۱

احتراما به اطلاع می رساند؛ که کارگاه معرفی "اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی" در تاریخ.... در سالن شهید...  از ساعت.... تا ساعت.... برگزار می گردد. از جنابعالی دعوت به عمل می آید که در این جلسه گفتمانی شرکت فرمائید. لطفا قبل از حضور در جلسه پیشخوانِ نشست را با دقت مطالعه فرمائید.در نشست های گفتمانی  الگوی پیشرفت اسلامی با استفاده از مفاهیم "اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی" به سوال ِ"چگونه الگوی پیشرفت اسلامی را تولید کنیم؟" پاسخی مشخص داده می شود.

۰ نظر ۲۰ فروردين ۹۲ ، ۱۸:۲۱

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به فضل الهی برای پاسخ به سؤال چگونه الگوی پیشرفت اسلامی را تولید کنیم؟ فهرست جدیدی -بر مبنای نقشه راه- در کارگروه پژوهشی شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی تدوین شده است. این فهرست جدید مبنای معرفی نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی در نشست های الگوی پیشرفت اسلامی -سال 1392-خواهد بود

۰ نظر ۱۸ فروردين ۹۲ ، ۱۷:۴۱

بسم الله الرحمن الرحیم

این نشست از ساعت 16 بعداز ظهر در بیت شهیدان آقائی و با حضور جمعی از فعالان حوزوی، دانشگاهی و فرهنگی شهر ورامین برگزار می شود. در نشست های گفتمانی شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی با استفاده از مفاهیم "اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی" به سوال ِ"چگونه الگوی پیشرفت اسلامی را تولید کنیم؟" پاسخی مشخص داده می شود. 

۰ نظر ۱۵ فروردين ۹۲ ، ۱۴:۴۵

بسم الله الرحمن الرحیم

 روز چهارشنبه مورخ 14 -1-1392 شهر کاشان میزبان نشست گفتمانی الگوی پیشرفت اسلامی با موضوع معرفی اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی بود. این نشست در حسینیه شهید سعید شیرازی-جنب مسجد شامخی- با حضور جمعی از علاقه مندان به موضوع الگوی پیشرفت اسلامی برگزار شد. مشروح خبر به زودی در همین پایگاه منتشر می شود


۰ نظر ۱۵ فروردين ۹۲ ، ۱۴:۳۶

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 این نشست از ساعت 16 بعداز ظهر در محل فاطمیه شیرازی این شهر در خیابان شهید بهشتی و با حضور جمعی از فعالان حوزوی، دانشگاهی و فرهنگی شهر کاشان برگزار می شود. در نشست های گفتمانی شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی با استفاده از مفاهیم "اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی" به سوال ِ"چگونه الگوی پیشرفت اسلامی را تولید کنیم؟" پاسخی مشخص داده می شود. 

۰ نظر ۱۳ فروردين ۹۲ ، ۲۰:۱۰
۰ نظر ۰۷ فروردين ۹۲ ، ۱۶:۱۹