پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ/ در اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی با نگاهی فقهی و غیر اقتباسی از الگوهای معیوب و ناکارآمد غربی به بیش از ۱۰۰ مسئله در حوزه های مختلف معیشتی، تربیتی، پیش گیری از جرم، قانون گذاری، سیاسی، معرفت شناسی، پولی و مالی، کشاورزی، طب، شاخص های ارزیابی جامعه، محرومیت زدائی، مدیریت شهری، برنامه ریزی، بودجه، ساخت یابی، الگوی تخصیص تکنولوژی، الگوی مطالعات تاریخی، الگوی جدید نگهبانی از نظام، الگوی تنظیم و تحلیل خبر و... پاسخ گفته ایم/ نظریات بخشی الگوی پیشرفت اسلامی مسیر تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی را تئوریزه می کند.../حجت الاسلام علی کشوری

بایگانی
پربیننده ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

متن نامه مهم حجت الاسلام علی کشوری به دکتر علی لاریجانی درباره عدم تطابق برنامه ششم  با سیاست های ابلاغی رهبری درباره برنامه ششم و سیاست های ابلاغی رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و عدم تطابق برنامه ششم با مفاهیم الگوی پیشرفت اسلامی به زودی منتشر می شود...    

۲۸ آذر ۹۵ ، ۱۱:۴۷ ۱ نظر


بسم الله الرحمن الرحیم

 برادر عزیز و گرامی عباس گودرزی؛ نماینده مردم انقلابی بروجرد و اشترینان

سلام علیکم

قریب به هفت ماه است که فعالیت جنابتان را از طریق رسانه ها دنبال می کنم و به سبب همان درد مشترکی که در سینه ی تمام دوستداران نظام و انقلاب اسلامی وجود دارد دائما  در سیر فعالیت شما به دنبال راه حل اساسی و فعالیت متفاوت از سوی جنابعالی در جهت رفع مشکلات اساسی و بنیادین کشور عزیزمان بوده ام.
۲۷ آذر ۹۵ ، ۲۲:۴۱ ۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

9 دی‌ماه 1395 حوزه علمیه قم و مدرسه دارالشفاء میزبان یک همایش بسیار مهم و حیاتی برای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود، همایشی تحت عنوان "حوزه انقلابی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت". به همین منظور دبیر این همایش حجت‌الاسلام و المسلمین علی کشوری در گفت‌وگویی با برنامه "روی خط خبر" در تاریخ 9 آذرماه 1395 گزارشی اجمالی از آنچه در این همایش اتفاق خواهد افتاد را ارائه دادند.

۰۹ آذر ۹۵ ، ۱۹:۰۵ ۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

سومین نشست هیئت رئیسه مجمع طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با موضوع همایش ملی حوزه انقلابی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار گردید.

۰۶ آذر ۹۵ ، ۲۰:۲۵ ۰ نظر