پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ/ در اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی با نگاهی فقهی و غیر اقتباسی از الگوهای معیوب و ناکارآمد غربی به بیش از ۱۰۰ مسئله در حوزه های مختلف معیشتی، تربیتی، پیش گیری از جرم، قانون گذاری، سیاسی، معرفت شناسی، پولی و مالی، کشاورزی، طب، شاخص های ارزیابی جامعه، محرومیت زدائی، مدیریت شهری، برنامه ریزی، بودجه، ساخت یابی، الگوی تخصیص تکنولوژی، الگوی مطالعات تاریخی، الگوی جدید نگهبانی از نظام، الگوی تنظیم و تحلیل خبر و... پاسخ گفته ایم/ نظریات بخشی الگوی پیشرفت اسلامی مسیر تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی را تئوریزه می کند.../حجت الاسلام علی کشوری

بایگانی
پربیننده ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر

۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

فایل پی دی اف دوره پژوهشی " تبیین مفهوم گزارش راهبردی با زاویه دید الگوی پیشرفت اسلامی"  در ۱۳۹ صفحه با قطع رحلی  در اختیار پژوهشگران قرار گرفت.

۲۷ خرداد ۹۶ ، ۱۲:۰۸ ۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل الهی به زودی فایل pdf دوره ۹ جلسه ای تبیین چگونگی تدوین گزارش راهبردی بر اساس مفاهیم الگوی پیشرفت اسلامی منتشر می شود.


۲۲ خرداد ۹۶ ، ۱۹:۵۸ ۰ نظر

متن زیر، پیاده دومین جلسه از سلسله نشست‌های "بررسی ابعاد تهاجم اسناد بین‌المللی و استحالۀ هویت اسلامی ایرانی" است که با سخنرانی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین علی کشوری(دبیر محترم شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی) با موضوع تبیین سند 2030 در تاریخ ۱۷ خردادماه 1396 در مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار گردید.

۲۲ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۵۸ ۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

فایل پی دی اف دوره پژوهشی " تبیین پیوست پیشنهادی الگوی پیشرفت اسلامی برای برنامه ششم" در ۱۳۲ صفحه با قطع رحلی در اختیار پژوهشگران قرار گرفت.

۰۹ خرداد ۹۶ ، ۱۸:۱۲ ۱ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

متن زیر، پیاده اولین جلسه از سلسله نشست‌های "بررسی ابعاد تهاجم اسناد بین‌المللی و استحالۀ هویت اسلامی ایرانی" است که با سخنرانی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین علی کشوری(دبیر محترم شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی) با موضوع تبیین سند 2030 در تاریخ 4 خردادماه 1396 در دانشگاه معارف قم برگزار گردید.

۰۷ خرداد ۹۶ ، ۱۳:۳۷ ۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام حسن روحانی

ریاست شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

در شرایط حساس کنونی تصمیم گرفتم سه دسته از خسارت های جبران‌ناپذیر استفاده از محاسبات توسعه غربی در اداره کشور جمهوری اسلامی را به صورت علنی برای جنابعالی بازخوانی کنم؛  البته این تحلیل های علمی عمیق سالها در حوزه علمیه قم بحث شده است و اگر شما توفیق بررسی این پژوهشها را می داشتید؛ نیازی به بازخوانی علنی و اجمالی آنها در قالب یک نامه و همچنین احساس نیازی به ترجمه روزمره پژوهشهای معیوب بین المللی برای اداره کشور در حوزه های مختلف نبود. قبلا از اینکه برخی عبارات این نامه حاوی اصطلاحات فنی الگوی پیشرفت اسلامی است از محضرتان عذرخواهی می کنم...

۰۳ خرداد ۹۶ ، ۱۳:۳۴ ۱۰ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

نامه مهم حجت الاسلام علی کشوری به حجت الاسلام حسن روحانی به زودی منتشر می شود.

۰۱ خرداد ۹۶ ، ۲۳:۵۷ ۰ نظر