پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بسم الله الرحمن الرحیم- اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم؛به فضل الهی بعد از حدود 10 سال مطالعه نظری راجع به انقلاب اسلامی و همچنین حدود 5 سال مطالعه کاربردی و میدانی در موضوع انقلاب اسلامی؛ اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی تدوین گردید. اصل نقشه راه و یک معرفی نامه ساده و اخبار مرتبط با این نقشه، در این پایگاه قابل دریافت است.

بایگانی

پربیننده ترین مطالب

مطالب پربحث‌تر

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

فایل pdf کتاب تبیین مدیریت شهری با زاویه دیدالگوی پیشرفت اسلامی ( شامل مجموعه مباحثات مطرح شده در حوزه علمیه مروی تهران در رمضان المبارک۱۴۳۷ هجری قمری مصادف با تیر ماه ۱۳۹۵) در ۳۴۴ صفحه رحلی در اختیار پژوهشگران محترم قرار گرفت.


۰ نظر ۲۹ تیر ۹۶ ، ۲۱:۴۵

بسم الله الرحمن الرحیم

فایل pdf مجموعه یادداشت ها و نامه های دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی در مناسبت های مختلف از تاریخ ۳دی ۱۳۹۱ لغایت ۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰۰ صفحه رحلی در اختیار پژوهشگران محترم قرار گرفت.

۰ نظر ۲۲ تیر ۹۶ ، ۱۲:۰۵

بسم الله الرحمن الرحیم

احتراما به اطلاع پژوهشگران و کارشناسان الگوی پیشرفت اسلامی در سراسر کشور می رساند؛ که به زودی دوره تبیین مفهوم بودجه ریزی با زاویه دید الگوی پیشرفت اسلامی برگزار می شود

۲ نظر ۱۹ تیر ۹۶ ، ۱۶:۱۴

بسم الله الرحمن الرحیم

راجع به مسأله توسعه پایدار یک سؤال مطرح می‌باشد؛ این هدف چه عیبی دارد که ما می‌گوییم هدف خوبی نیست. بالآخره توسعه پایدار یک کلمه است و متأسفانه بعضی‌ها خوش‌باور هستند و به مجرد اینکه یک کلمه زیبا مطرح می‌شود، این کلمه زیبا را می‌پذیرند و می‌گویند چیز خوبی است. ممکن است در ذهن برخی از نخبگان ما توسعه پایدار به ظاهر یک هدف جذاب باشد. ولی باید توجه کنیم که ذیل مفهوم توسعه پایدار حداقل صد مفهوم مطرح است؛ یعنی نظامی از مفاهیم و اصطلاحات ذیل چتر کلمه توسعه پایدار مطرح است و اگر کسی می‌خواهد قضاوت کند که توسعه پایدار امری مطلوب است یا نامطلوب، راه منطقی این است که حداقل این صد مفهوم که ذیل توسعه پایدار مطرح است را بررسی کند. عرض فنی بنده این است که ما با یک اصطلاحِ بسیط روبرو نیستیم، ما با یک اصطلاح مرکب روبرو هستیم. وقتی گفته می‌شود توسعه پایدار، مجموعه‌ای از مفاهیم مطرح است. 

۱ نظر ۰۵ تیر ۹۶ ، ۱۶:۰۸