پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بسم الله الرحمن الرحیم- اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم؛به فضل الهی بعد از حدود 10 سال مطالعه نظری راجع به انقلاب اسلامی و همچنین حدود 5 سال مطالعه کاربردی و میدانی در موضوع انقلاب اسلامی؛ اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی تدوین گردید. اصل نقشه راه و یک معرفی نامه ساده و اخبار مرتبط با این نقشه، در این پایگاه قابل دریافت است.

بایگانی

پربیننده ترین مطالب

مطالب پربحث‌تر

۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز آغاز دوره سوم از مباحثات ملی حول مسئله تراریخته‌ها است. قبل از این به نحو گسترده، دوبار دیگر درباره تراریخته‌ها گفتگو شد. مورد قبل از این مربوط می‌شد به دوران تدوین برنامه ششم کشور؛ که در آنجا به یک باره تصمیم گرفته شد مسئله کشت تراریخته‌ها در داخل کشور قانونی اعلام شود؛ و مجموعه دلسوزان در حوزه علمیه قم و سایر نهادهای تصمیم‌ساز حکومتی، از این تصمیم به یک‌باره متعجب شده، از همین‌رو یک‌ دور گفتگو را در کشور آغاز کردند. نتیجه این شد که برای اولین بار در نظام قانون‌گذاری کشور، دستگاه‌های اطلاعاتی موظف شدند، قانون مبارزه با بیوتروریسم را تدوین کرده و برای تصویب به مجلس بفرستند.

۰ نظر ۳۰ مرداد ۹۶ ، ۰۶:۴۳

بسم الله الرحمن الرحیم

با تصمیم و همت بخشی از جریانات تحول خواه حوزه علمیه قم -خصوصا فعالان و متخصصین طب اسلامی- دور سوم مباحثات و گفتگوها درباره مسئله خطرناک تراریخته ها از  دیروز( یک شنبه ۲۹-۵-۱۳۹۵ مصادف با ۲۷ ذوالقعده ۱۴۳۷) در حوزه علمیه قم آغاز گردید.


۰ نظر ۳۰ مرداد ۹۶ ، ۰۶:۱۴

بسم الله الرحمن الرحیم

...اما با این وجود در کارنامه جنابتان تا بدینجا، ضعفی بزرگ و غیر قابل اغماض خودنمایی می‌کند. شما خود ارج و اهمیت مسئله الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برای حل واقعی مشکلات مردم ایرانمان را بهتر می‌دانید. مسئله‌ای که اگر با ایفای نقش نخبگان این مرز و بوم متولد نشود در سالیانی نه چندان دور یا هدایت، هویت و فرهنگ ما به موزه خواهد رفت و یا امنیت، آرامش و حاکمیت ما به مسلخ! و یا هم آن‌ها به موزه و هم این‌ها به مسلخ! بی شک در چنان روزگاری نه بیمارستان و جاده دردی از جامعه‌ی ما خواهد زدود و نه ورود فلان دستگاه و تعویض بهمان مدیر لکه ننگ بی توجهی امروز نخبگان و مؤثران به طراحی الگو را خواهد سترد! شما خود بهتر می‌دانید.

۰ نظر ۲۸ مرداد ۹۶ ، ۰۰:۱۰
بسم الله الرحمن الرحیم
 این مجموعه شامل مناظره های معروف دوران نقد و بررسی برنامه ششم با معاونان سازمان برنامه و بودجه و رئیس و معاون کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم در شبکه خبر و چندین مناظره دیگر و ده ها مصاحبه تبیینی می باشد. 

۰ نظر ۲۸ مرداد ۹۶ ، ۰۰:۰۵

بسم الله الرحمن الرحیم

مسئول دایره تدوین شورای الگوی پیشرفت اسلامی تغییر کرد.

۰ نظر ۱۸ مرداد ۹۶ ، ۱۷:۴۲