پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

الگوی نظام سازی اسلامی (الگوی ساخت)، چگونگی استفاده از مفهوم هدایت در اداره جامعه را توضیح می دهد.....

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه

بسم الله الرحمن الرحیم- اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم؛به فضل الهی بعد از حدود 10 سال مطالعه نظری راجع به انقلاب اسلامی و همچنین حدود 5 سال مطالعه کاربردی و میدانی در موضوع انقلاب اسلامی؛ اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی تدوین گردید. اصل نقشه راه و یک معرفی نامه ساده و اخبار مرتبط با این نقشه، در این پایگاه قابل دریافت است.

بایگانی

پربیننده ترین مطالب

مطالب پربحث‌تر

۷ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر کاشان روز یک شنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۶ میزبان برگزاری همایش علمی بررسی اشکالات پنج گانه مسئله خطرناک تراریخته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه در این نشست- که با حضور اساتید محترم حوزه ها و دانشگاه های کاشان برگزار گردید- حجت الاسلام علی کشوری دبیر شورا راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی به بررسی اجمالی پنج محور مرتبط با مسئله خطرناک تراریخته پرداختند. متن کامل سخنرانی ایشان را در ادامه بخوانید:

۱ نظر ۳۰ آذر ۹۶ ، ۱۶:۱۵

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام علی کشوری روز جمعه در مسجد جمکران و در جمع فعالان و کارشناسان طب اسلامی به تبیین اجمالی الزامات تحول در حوزه سلامت کشور پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی با طرح و بررسی چهار پرسش ۱- طب یک امر مستقل در کنار سایر موضوعات است و یا موضوعی انضمامی نسبت به امور دیگر است؟ ۲-ساختار اجرای سیاست های who در ایران به چه شکل است؟ ۳- در سند ۲۰۳۰ توسعه پایدار چه اقدامات ضد سلامتی در جریان است؟!۴-مدل مواجهه با نگرش ها، برنامه ها و ساختارهای ضد سلامت who کدام است؟! بخشی از مسیر ایجاد تحول در حوزه سلامت را تبیین کردند. متن کامل سخنرانی ایشان را در ادامه بخوانید:

۰ نظر ۱۸ آذر ۹۶ ، ۱۷:۲۲

بسم الله الرحمن الرحیم

نشست علمی بررسی اشکالات پنج گانه تراریخته امروز(چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶) در محل ساختمان خاتم شهر قم برگزار گردید.

۰ نظر ۱۵ آذر ۹۶ ، ۱۹:۲۴

بسم الله الرحمن الرحیم

نشست علمی بررسی اشکالات پنج گانه مسئله تراریخته امروز چهار شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ در ساختمان خاتم شهر قم برگزار می شود.

۰ نظر ۱۵ آذر ۹۶ ، ۰۶:۲۴

بسم الله الرحمن الرحیم

از روز شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ در مدرسه فیضیه قم دوره مباحثاتی شرح تفصیلی اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی با ارائه حجت الاسلام علی کشوری آغاز گردیده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه متن کامل جلسه دوم این دوره مباحثاتی را -با موضوع تبیین شرایط اجتماعی دوران پژوهش اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی-در ادامه بخوانید:

۰ نظر ۰۹ آذر ۹۶ ، ۱۴:۵۱

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام علی کشوری در نشست تبیین اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی در قم(۵ آذر ۱۳۹۵) به نقد اظهارات یکی از اساتید حوزه علمیه قم پرداخت. 

۰ نظر ۰۷ آذر ۹۶ ، ۱۳:۴۱

 بسم الله الرحمن الرحیم

در ایام محرم سال ۱۳۸۶  مباحثی با موضوع  بررسی میزان کارائی منطق صوری در بروجرد در ضمن یکی از برنامه های شبکه مساجد و هیئات برگزار گردید. بعد از اتمام دهه اول محرم این مباحث در شهر قم با حضور حجت الاسلام حمید رضا روشن بین و  تعدادی از طلاب فاضل ادامه یافت. این جلسات که به صورت هفتگی به مدت هفت هفته پنجشنبه ها ساعت ده الی دوازده در مدرسه مبارکه حضرت آیت الله العظمی بروجردی(خان) برگزار می گردید، نمونه ای از روحیه آزاد اندیشی دینی در حوزه های علمیه شیعه محسوب می گردد. در ذیل:

۰ نظر ۰۴ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۸